علی رغم هماهنگی های انجام گرفته و حضور عوامل فنی در محل مصاحبه، متأسفانه صدا و سیما از پخش زنده نشست خبری ریاست مجلس شورای اسلامی خودداری کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری خانه ملت، روابط عمومی مجلس در اطلاعیه ای ضمن انتقاد از اقدام سازمان صدا و سیما در خصوص عدم پخش نشست خبری ریاست مجلس که با حضور بیش از ۲۰۰ خبرنگار رسانه های داخلی و خارجی برگزار شد، اظهار داشت: این اقدام در حالی اتفاق افتاده که بیش از چندین دوربین از شبکه های مختلف سازمان صدا و سیما به همراه امکانات و تجهیزات ارسال تصاویر و پخش زنده آن در مراسم حضور داشتند.

در این اطلاعیه آمده است: علی رغم اعلام پخش زنده این برنامه در روز گذشته که از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی شده بود، اقدام عجیب صدا و سیما درعدم پخش نشست خبری ریاست مجلس باعث گردید ملت شریف ایران از تماشای این برنامه مهم محروم گردند.

همچنین همواره معمول و مرسوم بوده تمامی نشست های خبری  رؤسای قوا از رسانه ملی به صورت زنده پخش می گردیده اما متأسفانه به نظر می‌رسد صدا و سیما مدتی است در انعکاس برخی اخبار با مصلحت سنجی غیر صحیح و به دور از انصاف و در جهت حمایت از یک جریان خاص از وظیفه اصلی خود که انعکاس اخبار و رویدادهای داخلی و خارجی می باشد، به نوعی از مدار اعتدال و واقعیت دور شده است.

به طور یقین این امر در شأن و زیبنده رسانه ملی کشور نمی باشد و محروم ساختن تعداد کثیری از مخاطبان و ملت بزرگوار ایران نسبت به اطلاع و آگاهی از مشروح نشست خبری ریاست مجلس شورای اسلامی و به ویژه در ایامی که به عنوان روز مجلس نامگذاری گردیده نمی تواند توجیهی داشته باشد.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.