مدیرکل دفتر گسترش وزارت علوم جزئیات نحوه پذیرش دانشجو در پردیس‌های دانشگاهی و دوره‌های نوبت دوم دانشگاه‌ها را تشریح کرد.

ابوالفضل حسنی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه بر اساس قانون برنامه پنجم، دانشگاه‌ها می‌توانند با هزینه‌های تمام شده نسبت به پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت در پردیس‌ها و یا نوبت دوم اقدام کنند، اظهارکرد: در گذشته شیوه‌نامه‌ای برای اینگونه پذیرش دانشجو ابلاغ شده بود که در شیوه‌نامه جدید مسائل به طور شفاف‌تر بیان شده است.

وی درباره نحوه پذیرش دانشجو در نوبت دوم دانشگاه‌ها، تصریح کرد: دانشگاه‌ها می‌توانند از طریق کنکور 20 درصد ظرفیت دوره‌های رایگان خود در سایت اصلی را به صورت دانشجوی نوبت دوم پذیرش کنند.

مدیرکل دفتر گسترش وزارت علوم، افزود: همچنین دانشگاه‌ها بر اساس این آیین‌نامه می‌توانند به میزان 50 درصد از ظرفیت دوره‌های رایگان خود را در پردیس‌های دانشگاهی به صورت ظرفیت مازاد از طریق آزمون اختصاصی زیر نظر سازمان سنجش با شهریه‌های مصوب دفتر گسترش جذب کنند.

حسنی با بیان اینکه در گذشته در پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دانشجوی دکتری تنها از طریق آزمون نیمه‌متمرکز دکتری پذیرفته می‌شد، گفت: بر اساس این آیین‌نامه، دانشگاه‌ها در دوره دکتری نیز می‌توانند با برگزاری آزمون اختصاصی، زیر نظر سازمان سنجش دانشجو جذب کنند.رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.