رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات کشور، گفت: اگر ضعف و مشکلی وجود دارد به دلیل عدم پایبندی به قانون اساسی و ساختارهاست.

به گزارش مهر، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی امروز یکشنبه در دیدار جمعی از فعالان سیاسی و فرهنگی و رزمندگان و ایثارگران دزفول، با تجلیل از نقش و جایگاه مردم مقاوم این شهر در انقلاب اسلامی به ویژه دوران دفاع مقدس اظهار کرد: یکی از مقاوم‌ترین مناطق کشور در سخت‌ترین شرایط انقلاب و دفاع مقدس مردم دزفول بودند.

وی افزود: مردم دزفول هیچ‌گاه در برابر دشواری‌ها و مصائب آن دوران تسلیم نشدند چون این شهر مردم و شخصیت‌های نجیب و فرهیخته از جمله آیت‌الله قاضی را در خود پرورده است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به اظهارات و طرح مشکلات موجود جامعه توسط حاضران گفت: نگرانی‌های مطرح‌ شده قابل درک و تأمل است و امیدواریم در یک دوره جدید، با عقل و تدبیر و تغییر در برخی نگرش‌ها و روش‌های اجرایی بتوانیم به تدریج مشکلات پیش آمده برای کشور را رفع کنیم.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، برطرف کردن ضعف ارتباطات خارجی، تحکیم همدلی در جامعه و سپس تلاش برای حل مشکلات اقتصادی، اداری و اخلاقی جامعه را برای برون‌رفت از وضعیت دشوار کنونی، کارساز دانست.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در تعاملات خارجی دارای مواضعی اصولی و حق است و کشوری که دارای موضع حق و منطقی است، نباید از تعامل با دنیا و تبیین حق و حقوق خود در گفت‌وگوها بهراسد بلکه این قدرت‌های زورگو و بهانه‌گیر هستند که در فضای مذاکره و تبادل افکار و عقاید، ناکام خواهند ماند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، توجه به برنامه‌ها، پایبندی به قانون، اجرای سند چشم‌انداز و سیاست‌های کلی، پرهیز از روزمره‌گی، توجه به حقوق مردم و استفاده صحیح از منابع به‌ویژه منابع انسانی را از جمله راه‌های غلبه بر مشکلات اقتصادی و اجتماعی خواند و گفت: قانون اساسی و ساختارها در کشور به خوبی تنظیم شده‌اند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پایان خاطر نشان کرد: اگر ضعف و مشکلی وجود دارد به دلیل عدم پایبندی به قانون اساسی و ساختارهاست.

در این دیدار، هر یک از حاضران به بیان نظرات خود در مورد مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور پرداختند.رپورتاژ
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ
تورهای لحظه آخری ارزان قیمت اروپا آنتالیا روسیه و استانبول

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | احساس چت | چت احساس | چت روم احساس |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.