شماره جدید «همشهری دیپلماتیک» با موضوع تشدید بحران در شبه جزیره کره و با عنوان اصلی «تهدید شمالی، واکنش جنوبی» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در پرونده «تشدید بحران در شبه جزیره کره» موضوعات و مسائل مختلف پیرامون این مسئله مانند فرآیند گسترش بحران، متغییرهای تاثیر گذار بر افزایش تنش شامل عوامل داخلی ، منطقه‌ای و بین‌المللی و رفتارشناسی سیاسی مناسبات دو کره از نگاه قومی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین در این شماره در دو پرونده دیگر به بررسی هشت سال دیپلماسی شهری؛ « تهران در مسیر پیشرفت و عدالت» و «ناتو» پرداخته شده است.

در پرونده «هشت سال دیپلماسی شهری» ضمن نگاهی به مهمترین اقدامات و فعالیت های شهرداری تهران در هشت سال گذشته و دیپلماسی فرهنگی شهرهای خلاق، گفتگوهایی با دکتر گشتاسب مظفری معاون روابط و همکاریهای بین‌الملل شهرداری تهران و محمد خدادادی دبیر کل مجمع شهرداران آسیایی آورده شده است.

در پرونده «ناتو» نیز ساختار، اعضاء، مهم‌ترین عملیات‌های ناتو «سازمان پیمان اتلانتیک شمالی»، گسترش کارکردی این سازمان، ناتو و امریکا، روسیه و ناتو و .....  مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین در این شماره در گفتگو با محسن پاک آئین، سفیر ایران در جمهوری آذربایجان به تحولات داخلی جمهوری آذربایجان و مناسبات ایران و جمهوری آذربایجان پرداخته شده است.در این شماره همشهری دیپلماتیک در کنار پرونده‌های اصلی، موضوعات و رویدادهای مانند تحولات لبنان به دنبال استعفای نجیب میقاتی، انتخابات پاکستان و بازگشت پرویز مشرف و مرگ مارگارت تاچر به قلم کارشناسان و صاحبنظرانی چون ابراهیم متقی، سیدمحمدکاظم سجادپور، محمدرضا دهشیری، علیرضا آیتی، جواد کچوئیان، نادر ساعد، ماشاالله شاکری، مرتضی مرادیان، مرتضی مکی، ولادیمیر یوسیف، کاپر لیبر، داریل پرس، و.ای استانکوف و ... آورده شده است.

شماره 71 همشهری دیپلماتیک در 116 صفحه و با قیمت 3500 تومان از دکه‌های روزنامه‌فروشی قابل تهیه است.رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.