,عربستان سعودی,ایالات ایران,تفکیک ایران

 

خیال پردازی اعراب

ایران، "ولایات متحد اسلامی" میشود، از فلسطین تا افغانستان!/ محسن رضایی "کویت" را "کویتستان" خوانده /خرازی مامور تشکیل "ایران کبری"

روزنامه عکاظ در ادامه به مثال هایی در این خصوص اشاره می کند: ایران به افرادی در خلیج فارس پول می دهد تا آشوب به پا کنند تا سرانجام موفق به ایجاد دولت شیعی به نام "بحرین بزرگ " که شامل کویت، بحرین و منطقه شرقی عربستان آست، بشوند .

 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روزنامه عکاظ چاپ عربستان سعودی در مطلبی نژاد پرستانه و مملو از خیال پردازی تحت عنوان" ایران: استکبار فارسی" نوشت: یکی از نگرانی های بزرگ در خصوص فعالیت های ایران ضربه این کشور به اعتقاد اسلامی و ایجاد فرقه شیعه فارس یا همان اثنی عشری است!

 

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی  انتخاب Entekhab.ir، در ادامه این گزارش ضمن طرح اتهام دخالت ایران در امور عراق و سوریه آمده است: بشار اسد با ایران همکاری می کند و در کشتار سنی ها شرکت می کند!

 

به ادعای عکاظ، آنها علیه دولت بحرین اقدام می کنند و به الحوثی ها در یمن کمک می کنند تا سنی ها را بکشند. حتی شاهزاده سعود فیصل در کنفرانس مشترک مطبوعاتی با هیلاری کلینتون گفت که یکی از چالش های کنونی، دخالت مداوم ایران در امور کشورهای منطقه است.

 

روزنامه عکاظ در ادامه به مثال هایی در این خصوص اشاره می کند: ایران به افرادی در خلیج فارس پول می دهد تا آشوب به پا کنند تا سرانجام موفق به ایجاد دولت شیعی  به نام "بحرین بزرگ " که شامل کویت، بحرین و منطقه شرقی عربستان آست، شوند.

 

آنها پس از تشکیل "بحرین بزرگ" بر آن سیطره پیدا کرده و آن را بخشی از ایران کبری یا بزرگ می نامند.  هم اکنون محمد باقر خرازی مامور تشکیل یک نیروی شبه نظامی شیعه برای ایجاد "ایران بزرگ" است. بر اساس طرح ایران، از فلسطین تا افغانستان تسخیر و جز "ولایات متحده اسلامی" ایران می شود. آنها با تسخیر و کنترل بر خاورمیانه و آسیا شرقی به دنبال آماده کرده فضا برای  ظهور امام مهدی(عج) هستند.

 

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، همچنانکه گفته شده،"ایران بزرگ" اسرائیل و همسایگانش را که "سرطان" توصیف نموده، نابود می کند.حتی محسن رضایی فرمانده سابق سپاه ایران، کویت را یکی از استان های ایران خوانده و آن را "کویت ایران" و "کویتستان" نامیده است.

برای رسیدن به این اهداف، ایران اقدام به ساخت مسجدهای شیعی و ایجاد شبکه های ماهوراه ای عرب زبان روی آورده است./انتخابرپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.