اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

مذاکره با سرمربي آبي‌هاتمايل کفاشيان براي حضور قلعه‌نويي در تيم ملي

وکيل سرمربي استقلال مدعي شد کفاشيان به او گفته که دوست دارد قلعه‌نويي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شود.

علي‌اشرف جهانگيري وکيل امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد جريمه سرمربي استقلال از سوي سازمان ليگ به دليل عدم شرکت در دو نشست خبري گفت: قلعه‌نويي در دو هفته ابتدايي ليگ به دليل رأيي که در فصل گذشته براي او صادر شده بود محروم بود و نمي‌توانست روي نيمکت بنشيند به همين دليل لزومي نداشت در کنفرانس مطبوعاتي شرکت کند و اين رأي از نظر ما وجاهت قانوني ندارد.

وي در خصوص جريمه 3 ميليون توماني سرمربي استقلال در دربي 75 و اتفاقات مربوط به آن گفت: متأسفانه هميشه کميته انضباطي قلعه‌نويي را 3 ميليون جريمه مي‌کند و اگر طبق قانون جريمه 3ميليون و يک ريال باشد ما مي‌توانيم به کميته استيناف شکايت کنيم اما آنها با مبلغ 3ميليون تومان دستمان را مي‌بندند.

وکيل سرمربي استقلال گفت: آنها مدعي هستند داور تخلفات قلعه‌نويي را گزارش کرده اما از آقاي حسن‌زاده مي‌خواهم فيلم بازي را بازبيني کند و ببيند قلعه‌نويي چگونه در پي آرام کردن جو بود. ضمناً ايشان صحبت‌هاي قلعه‌نويي را در کنار ديگر مربيان بگذارد و ببيند چه تفاوت‌هايي دارد. يک مربي علناً در نشست خبري به داور توهين رسمي مي‌کند و 2ميليون جريمه مي‌شود اما قلعه‌نويي را 3ميليون جريمه مي‌کنند.

وي در خصوص مطالبات 350ميليوني سرمربي استقلال از باشگاه تراکتورسازي گفت: آقاي جعفري و مديران محترم تراکتورسازي مي‌دانند طلب قلعه‌نويي واقعي و قانوني است و مطمئناً آنها اين مبلغ را پرداخت مي‌کنند. اگر اين اتفاق نيفتد خسارت بيشتري متحمل مي‌شوند.

جهانگيري اضافه کرد: چند ماه پيش هنگامي که در راهروهاي فدراسيون با کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال صحبت مي‌کردم ايشان گفت واقعيت اين است که مي‌خواهيم در کميته انضباطي تحول ايجاد کنيم. کفاشيان گفت که حسن‌زاده و دوستانش مشغله‌ زيادي دارند اما اگر بخواهيم از قضات بازنشسته استفاده کنيم آنها مبلغ زيادي را طلب مي‌کنند.

وکيل امير قلعه‌نويي در ادامه گفت‌وگو با فارس با اشاره به شکست تيم ملي مقابل لبنان گفت: همان زمان که با کفاشيان صحبت مي‌کردم صحبت از قلعه‌نويي و تيم ملي شد و ايشان اعتراف کرد علاقه دارد قلعه‌نويي سرمربي تيم ملي شود اما دستش بسته است. ايشان مي‌گفت دوست دارد سرمربي تيم ملي ايراني باشد و با مبلغ پايين‌تري مي‌تواند سرمربي تيم ملي را استخدام کند.

جهانگيري ادامه داد: چندي پيش شنيدم با يکي از نزديکان امير قلعه‌نويي در خصوص حضورش در تيم ملي صحبت شده و تصور مي‌کنم همين روزها بحث حضور وي در تيم ملي پيش بيايد. تأکيد مي‌کنم اين نظر شخصي من است و با توجه به و شواهد و قرائن شايد در يکي دو روز آينده با ايشان در مورد تيم ملي صحبت شود اما من مطمئن هستم امير قلعه‌نويي همه شرايط را خواهد سنجيد./ورزش

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.