آلودگی هوا

 

معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: در هفته هوای پاك ۱۷ دستگاه سنجش آلودگی هوا كه با كمك‌های بانك جهانی خریداری شده و بلااستفاده مانده بود، به بهره‌برداری می‌رسد.

حسین اصیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: ۱۷ دستگاهی كه با اعتبار بانك جهانی خریداری شده بود و به دلایلی امكان راه‌اندازی آن فراهم نمی‌شد در هفته هوای پاك به بهره‌برداری می‌رسد.

او گفت:‌هم‌اكنون مشكلاتی كه بر سر راه راه‌اندازی این ۱۷ دستگاه سنجش آلودگی هوا وجود داشت از قبیل مشكل برق و تلفن و مكان برطرف شده و اعتبارات لازم نیز برای راه‌اندازی اختصاص یافته و به مردم قول می‌دهیم كه این دستگاه‌ها در هفته هوای پاك راه‌اندازی شود.

معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست در رابطه با اقدام شهرداری در رابطه با اعلام هفته هوای پاك با شعار و زمان متفاوت گفت:‌بحث آلودگی هوا و نظارت بر كنترل آلودگی‌ها بر عهده سازمان حفاظت محیط‌زیست است بنابراین سازمان‌ها و ارگان‌های دیگر حق دخالت در آن را ندارند.

او ادامه داد: ‌البته بر اساس قانون وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها می‌توانند مركز محیط‌زیست و توسعه پایدار داشته باشند و برنامه‌هایی را برای خودشان به صورت داخلی طراحی كنند ولی اگر در مورد برنامه‌های خود اعلام عمومی كنند و بخواهند آن را حتی در سطح یك شهر اجرایی كنند تخلف كرده‌اند.

اصیلیان تصریح كرد: شهرداری به سازمان حفاظت محیط‌زیست گفته است كه هفته هوای پاك آنها یك برنامه درون سازمانی است. بنابراین اجرای برنامه‌های آنها منعی ندارد.

 

 

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.