چرااحزاب ديگربراي راهپيمايي بايدمجوزبگيرند

 

دلخوش با اشاره به آنچه اهمال وزارت‌كشور درتجمع ديروز خواند؛

چطور احزاب ديگر براي راهپيمايي بايد مجوز بگيرند؟


اين‌ها اشك تمساح ريختند غافل اينكه در دفاع از خانواده شهدا ما پيشگام بوديم/ چرا در شرايطي كه طرح قانوني در مجلس رسيدگي مي‌شود امروز بايد فحش بشنويم.

نماينده مردم صومعه‌سرا با اشاره به تجمع روز ‌گذشته در مقابل مجلس تاكيد كرد: وزارت كشور در اين زمينه اهمال كرده است چطور احزاب ديگر براي راهپيمايي بايد مجوز بگيرند اما اين افراد حتي ناهار، ‌كيك، سانديس و اتوبوس‌شان فراهم بود و در قالب حدود 150 نفر به اسم دانشجو تجمع كردند ولي هيچ اقدامي (از سوي وزارت كشور) صورت داده نشد.
به گزارش خبرنگار ايلنا، كاظم دلخوش در تذكر آيين‌نامه‌اي ضمن تشكر صميمانه از رئيس مجلس به خاطر سخنانش در ابتداي جلسه علني امروز مجلس كه به انتقاد از شعارهاي مطرح شده در تجمع ديروز مجلس پرداخته بود، اظهار داشت: از خانواده شهدا عذرخواهي مي‌كنم كه افرادي سابقه و خانواده آنها روشن است اين حركات را انجام دادند و از اصولگرايان عذرخواهي مي‌كنم.
وي در پاسخ به اين سوال لاريجاني كه تذكر براساس چه موادي از آيين‌نامه داخلي مجلس است با بيان اينكه اين تذكر براساس اصول 84، 86 وماده 87 و بند 11 ماده 23 است، افزود: نام ما و برخي نمايندگان اصولگرا در تجمع ذكر شد و من به‌ عنوان كسي كه سال‌ها رزمنده بوده‌ام مي‌گويم كه در چند دوره گذشته اگر دفاع و بسيجيان شهدا صورت گرفته توسط نمايندگان بوده است و كساني كه اين تجمع را سازماندهي كردند افرادي را به‌ عنوان دانشجو فرماندهي كردند و دادگاه ويژه بايد سوابق خانوادگي آنها را بررسي كند.
نماينده مردم صومعه سرا در مجلس تصريح كرد: اين‌ها اشك تمساح ريختند غافل اينكه در دفاع از خانواده شهدا ما پيشگام بوديم.
دلخوش خطاب به رئيس مجلس گفت: به وزارت كشور تذكر دهيد، زيرا در شرايطي كه طرح قانوني در مجلس رسيدگي مي‌شود امروز بايد فحش بشنويم، آيا اين رسم اصولگرايي است مگر شما رئيس اصولگرا نيستيد، وزارت كشور در اين زمينه اهمال كرده است چطور احزاب ديگر براي راهپيمايي بايد مجوز بگيرند اما اين افراد حتي ناهار، ‌كيك، سانديس و اتوبوس‌شان فراهم بود و در قالب حدود 150 نفر به اسم دانشجو تجمع كردند ولي هيچ اقدامي (از سوي وزارت كشور) صورت داده نشد.
وي خطاب به رئيس‌جمهور هشدار داد: آقاي احمدي نژاد دوست و دشمن خود را بشناس و ما اگر قدمي بر مي‌داريم صادقانه است.
«ما را ز چه مي‌ترساني، ما را ز سر بريده مي‌ترساني، گر ما ز سر بريده مي‌ترسيديم، ‌در مجلس عاشقان نمي‌رقصيديم»
وي در پايان با بيان اينكه من ابتدا از طرفداران وقف دانشگاه آزاد بودم اما وقتي ديديم سياسي كاري مي‌شود خود را كنار كشيدم، خطاب به تجمع‌كنندگان اظهار داشت: اگر شما عرضه داشتيد راي احمدي‌نژاد را در تهران بيشتر از رقبا مي‌كرديد و تهران را بهتر اداره مي‌كرديد. نطق دلخوش در ابتدا با احسنت تعدادي از نمايندگان و در قسمت‌هاي پاياني با واكنش و فرياد ديگر مواجه شد و پس از اتمام نطق تعداد زيادي از نمايندگان دور صندلي وي جمع شده و برسر وي فرياد كشيدند كه برخي از نمايندگان اصولگراي مجلس تلاش كردند تا تعدادي از نمايندگان را آرام كنند...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.