به گزارش ايسنا، دكتر حدادعادل، رييس مجلس پس از نطق‌هاي پيش از دستور، به قرائت تذكرات كتبي نمايندگان به مسوولان اجرايي در كشور پرداخت كه اهم آنها به شرح ذيل است:

** ايماني از خرم‌آباد به وزير آموزش و پرورش، رسيدگي به ضعف مديريت رييس سازمان آموزش و پرورش استان لرستان و جلوگيري از انتخابات غيرمنطقي، حزبي و طايفه‌اي را تذكر داد.

** اميري از زرند و كوهبنان و قمي از پاكدشت در تذكري به وزير بازرگاني تسريع براي كنترل قيمت‌ها به خصوص مواد خوراكي در ماه مباك رمضان را خواستار شدند.

** قرباني از قائنات و عبادي از بيرجند به وزراي بازرگاني، صنايع و معادن در امور اقتصادي و دارايي، اجرايي نمودن سخنان مقام معظم رهبري در خصوص جلوگيري از افزايش قيمت‌هاي غيرقانوني را يادآور شدند.

** سروري از تهران به وزراي اقتصاد و صنايع و معادن با اعلام علت خريد دستگاه‌هاي خودپرداز بانك‌ها علي‌رغم ممنوعيت خريد كالاهاي خارجي توسط دستگاه‌هاي دولتي را خواستار شد.

** قنبري از ايلام به وزير صنايع و معادن در تذكري خواهان توقف توليد خودروهاي پژوي 405 و پرايد تا زمان رفع عيوب آنها شد.

** يحيي‌زاده از تفت و ميبد به وزير كشور مقابله با بي‌بندوباري و عدم رعايت حجاب اسلامي در ملأ عام توسط عده‌اي بخصوص در ماه مبارك رمضان را خواستار شد.

** مرتضوي از اردل و فارسان به وزير امور خارجه اجراي قانون موافقتنامه دوجانبه ايران و كويت در خصوص معاضدت قضايي و آزادي زندانيان دو كشور را تذكر داد.

** گرانمايه‌پور از كاشان، آران و بيدگل به وزير امور خارجه اخراج سفير واتيكان از ايران تا عذرخواهي پاپ به خاطر سخنان موهن را خواهان شد.

** ميرتاج‌الديني از تبريز به وزير بهداشت و درمان، رسيدگي به وضعيت نابهنجار بيمارستاني سيناي تهران را خواستار شد.

** كريمي از سردشت و پيرانشهر به رييس جمهور، دستور رسيدگي به كوتاهي سازمان ايرانگردي و جهانگردي و ميراث فرهنگي در خصوص آثار تاريخي و ارزشمند شهر ربط از توابع شهرستان سردشت را متذكر شد.

** نيكنام از زرتشتيان ايران به رييس جمهور و وزير نفت دستور جلوگيري از ادامه‌ي ساخت كارخانه پتروشيمي در نزديكي آثار باستاني بيستون كرمانشاه را خواستار شد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.