به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، مدنى - مديرعامل سازه‌گستر سايپا - در مصاحبه‌ با خبرنگاران‌ در حاشيه نمايشگاه‌ بين‌ المللي‌ قطعات‌ خودرو گفت : مشکل کمربند ايمنى پرايد که ناشى از قفل نشدن و تغيير ارتفاع نيافتن آن است، به زودى برطرف مى‌شود.

مدنى افزود: مشکل کمربند ايمنى پرايد که ناشى از عدم تنظيم ارتفاع آن براى افراد مختلف است، به طراحى قديمى‌آن مربوط مى‌شود که شرکت سايپا به دنبال برطرف کردن آن است؛ البته مشکل کنده شدن کمربند به طور کامل هم اکنون رفع شده است.

وى در پاسخ به دلايل افت کيفيت پرايد گفت: کيفيت اين خودرو کاهش نيافته و ما طى سال‌هاى گذشته کيفيت خودرو‌هاى خود را افزايش داده‌ايم؛ البته براى رسيدن به سطح مطلوب بايد صبر کرد و در اين زمينه فرهنگ‌سازى شود.

مديرعامل شرکت سازه‌گستر سايپا همچنين اعلام کرد: ما براى افزايش کيفيت خودرو‌ها با سازندگانى کار خواهيم کرد که يا تحت ليسانس شرکت‌هاى خارجى توليد مى‌کنند و يا اين که به صورت مشترک با خودرو‌سازان خارجى در حال توليد قطعه هستند.

وي با بيان اين مطلب درباره صادرات قطعه گفت: با توجه به قيمت ارزان قطعات چيني، حضور قطعه‌سازان در بازار‌هاى جهانى بسيار مشکل شده است که قصد داريم در بازار قطعات يدکى سوريه و ونزوئلا با برند پرايد وارد شويم؛ ولى به هر حال بحث صادرات قطعه يک بحث نوپاست.

در پاسخ به راهکارهاى درنظر گرفته شده در اين شرکت براى مقابله با موضوع تحريم گفت: ما به قطعه‌سازان خود گفته‌ايم که خريد را شش ماه زودتر انجام دهند تا با مشکل تامين قطعه مواجه نشوند. شرکت سايپا نيز براى محصولاتى که قطعات آن خارجى است اقدام کرده و براى شش ماه آينده قطعه تامين کرده‌ايم؛ به طورى که تا يک سال آينده مشکل تامين قطعه نداريم.

وى در خصوص نارضايتى برخى قطعه‌سازان از عدم دريافت به موقع پولشان گفت: ما پرداخت‌ها را به موقع انجام مى‌دهيم و 95 درصد پرداخت‌هاى طى 54 تا 56 روز انجام مى‌شود.رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.