تاريخ : | | نویسنده : hajahmad


روزنامه های انگلیسی و آمریکایی یکی از تیترهای صفحات نخست شماره امروز خود را به تظاهرات روز گذشته مخالفان دولت روسیه اختصاص دادند.

به گزارش مهر، مخالفان دولت روسیه روز گذشته با برگزاری تظاهرات در خیابان های اصلی مسکو، بزرگترین تجمع خود برضد سیاست های پوتین را به نمایش گذاشتند.

روزنامه تلگراف چاپ انگلیس درشماره امروز خود نوشت : نیروهای وزارت کشور وپلیس ضد شورش روسیه از دقایق ابتدایی صبح روز گذشته به منظور جلوگیری از برپایی تظاهرات در خیابان های اصلی مسکو مستقر شده بودند، اما زمانی که با تجمع مخالفان در خیابان های مرکزی شهر روبرو شدند، سعی کردند با بستن راههای ورودی به این خیابان ها از ملحق شدن سایر تظاهرات کنندگان به جمعیت حاضر در خیابان های اصلی جلوگیری کنند.

این روزنامه در ادامه می نویسد : در جریان تظاهرات روز گذشته، دست کم 200 نفر از مخالفان پوتین از جمله "کاسپارف" قهرمان سابق شطرنج جهان که هم اکنون رهبر بزرگترین گروه مخالف رئیس جمهور روسیه محسوب می شود، بازداشت شدند.

روزنامه گاردین نیز نوشت : در جریان تظاهرات روز گذشته مخالفان دولت رسیه در مسکو، دست کم 2000 نفر از مخالفان در خیابان های اصلی مسکو دست به تظاهرات زدند و این درحالی بود که  نیروهای پلیس سعی می کردند از ملحق شدن سایر مردم به  آنها جلوگیری کنند.

این روزنامه افزود: پلیس روسیه اعلام کرده که در جریان تظاهرات دیروز 200 نفر را بازداشته کرده، اما یکی از نزدیکان کاسپارف می گوید در تظاهرات روز گذشته بیش از 800 نفر بازداشت شدند که نیمی از آنها پس از چند ساعت آزاد شده اند.

آسوشیتد پرس نیز اعلام کرد : تظاهرات روز گذشته مسکو که دراعتراض به اوضاع سیاسی و اقتصادی روسیه ترتیب داده شده بود با دخالت پلیس به خشونت کشیده شد و نیروهای پلیس روسیه شماری از رهبران مخالفان را در جریان تظاهرات بازداشت کردند.

واشنگتن تایمزنیز امروز نوشت : در جریان تظاهرات روز گذشته مسکو، پلیس روسیه "گری کاسپاروف" قهرمان سابق شطرنج جهان ورهبر فعلی بزرگترین گروه مخالفان پوتین را بازداشت کرد، اما ساعتی بعد از بازداشت کاسپارف، 200 نفر از طرفداران وی درمقابل پاسگاهی که کاسپارف در آن بازداشت بود، تجمع کرده و با سر دادن شعار " زندانیان سیاسی را آزاد کنید" خواستار آزادی رهبر خود شدند، اما نیروهای پلیس با حمله به طرفداران کاسپارف و درگیر شدن با آنان عده ای دیگر از معترضین را بازداشت کردند.
                             
روزنامه نیویورک تایمز نیز نوشت: مخالفان سیاست های پوتین با برگزاری تظاهرات گسترده ای  به روند سیاست های کرملین اعتراض کردند؛ این تظاهرات که به وسیله پلیس روسیه کنترل می شد با بازداشت عده ای از تظاهرات کنندگان به خشونت کشیده شد.

روزنامه سان دی تایمز نیز نوشت: در جریان تظاهرات مخالفان سیاست های کرملین که روز گذشته در مسکو برگزار شد؛ پلیس، "گری کاسپارف" رهبر مخالفان و جمعی دیگر از مخالفان اصلی پوتین را بازداشت کرد.

این روزنامه افزود: کاسپارف 44 ساله، رهبری حزب "کشور واحد" را برعهده دارد که این حزب از مهمترین گروههای مخالف پوتین به شمار می رود.

روزنامه لس آنجلس تایمز نیز نوشت: مخالفان پوتین که در محاصره پلیس گرفتار شده بودند؛ بزرگترین اجتماع خود را بر ضد سیاست های کرملین به نمایش گذاشتند.   

آخرین خبرها حاکی از آن است که مخالفان پوتین امروز در شهر سن پترزبورگ روسیه راهپیمایی می کنند.

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.