تاريخ : | | نویسنده : hajahmad

طرح فروش جلوه حجاب با مشاركت شوراى اصناف از امروز با حضور مسئولان بازرگانى و انتظامى  آغاز خواهد شد.

محمد آزاد، رئيس شوراى اصناف كشور با اعلام اين خبر از مشاركت حدود ۵۰۰ فروشگاه عرضه پوشاك در اين طرح خبر داد و گفت: اين فروشگاه ها صرفاً به عرضه پوشاك هاى طراحى داخل و با قيمت مناسب مى پردازند.

آزاد گفت: در نشست هايى كه با انجمن طراحان لباس تهران، اتحاديه پارچه فروشان، اتحاديه خياطان زنانه و مردانه و اتحاديه توليدكنندگان و فروشندگان پوشاك دوخته برگزار شد، مقرر شد با توجه به اين كه نيروى انتظامى  در حال برخورد با لباس هاى نامناسب است، ما به عنوان اصناف لباس هاى جايگزين مناسب را ارائه دهيم تا مردم در زمينه پيدا كردن لباس مناسب دچار مشكل نشوند.

وى با تأكيد بر اين كه اگر در يك فروشگاه لباس هاى مناسب در كنار لباس هاى طراحى نامناسب به فروش مى رسيد، اين طرح شكست مى خورد، گفت: به همين منظور حدود ۵۰۰ واحد داوطلب در اين طرح صرفاً به عرضه همين محصولات مى پردازند كه البته براى آنها امتيازاتى از نظر گزارش عملكرد و بخشودگى هاى مالياتى در نظر گرفته خواهد شد.

وى با اشاره به اين كه توليدات كافى در اين زمينه انجام شده است و كمبودى وجود نخواهد داشت، گفت: با هماهنگى هايى كه با توليدكنندگان انجام شده است، آنها موظفند اين كالا ها را بموقع در اختيار عرضه كنندگان قرار دهند و تاكنون توليد انبوه براى آغاز اين طرح به اندازه كافى انجام شده است.

آزاد همچنين با اشاره به طرح شوراى اصناف و اتحاديه پوشاك درباره فروش لباس با برندينگ و كدينگ مخصوص از اول تير ماه، طرح جلوه حجاب را به عنوان پيش زمينه آمادگى براى فروش با برند و كد لباس خواند.

او تأكيد كرد: طرح جلوه حجاب يك طرح داوطلبانه است اما از اول تير ماه فروشگاه هايى كه اقدام به فروش كالاى بدون برند و كد كنند، كالايشان به عنوان قاچاق شناخته مى شود. طبعاً به لباس هايى كه مغاير با شئونات اسلامى  و اجتماعى باشند، به هيچ وجه از سوى اتحاديه كد داده نمى شود و خواه ناخواه فروش اين كالا متوقف خواهد شد.

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.