دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: بسياري از مطالب جنگ ناگفته مانده است و در آينده‌اي نزديك جعبه سياه جنگ را بازخواني خواهيم كرد. 

به گزارش فارس، محسن رضايي كه امروز در همايش "سند چشم انداز بيست ساله نظام و وضعيت كنوني ما" كه در مدرسه علميه معصوميه قم برگزار شد اظهار داشت: براي اين‌كه بتوانيم به اهداف برنامه چشم انداز بيست ساله نظام دست يابيم، بايد عزم و اراده ملي در اين خصوص فراگير شود.

نظام اسلامي ايران از دو سال پيش تصميم گرفته تا با دستيابي به اهداف سند چشم انداز نظام، انقلاب دومي را به ثمر برساند و ملت و دولت ايران قصد دارند تا خودشان آينده را رقم بزند.
وي ادامه داد: سند چشم انداز چارچوبي از آينده نگري است و ما با تحقق اهداف از پيش تعيين شده اين سند مي‌توانيم همانند حوزه سياست در حوزه‌هاي فرهنگي، اقتصادي، علمي و ... در منطقه به توسعه دست يابيم و با خروج از انفعال، تمدني جديد را ايجاد كنيم.

وي تصريح كرد: در فرآيند تبيين سند چشم انداز در 5 سال نخست بايد برنامه چشم انداز به باور عمومي تبديل شده و عزم و اراده ملي در اين خصوص در كشور ايجاد شود.

رضايي گفت: حوزه‌هاي علميه در تحقق اهداف سند چشم انداز و ايجاد يك تمدن جديد بر اساس باورها و اعتقادات اسلامي نقش مهمي را ايفا مي‌كنند.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در ادامه اظهار داشت: سند چشم انداز مانند هواپيمايي است كه در حال بلند شدن از باند فرودگاه است و در آينده نزديك اوج مي‌گيرد.

وي نقش مردم و روحانيت را در اجرايي شدن سند چشم انداز بيست ساله نظام انكار ناپذير توصيف كرد و ادامه داد: مردم همواره ثابت كرده‌اند كه در جنبش‌ها مي‌توانند با رهبري روحانيت به اهداف خود دست يابند.

محسن رضايي در بخش ديگري از سخنان خود به عملكرد دولت نهم اشاره كرد و گفت: در حال حاضر قضاوت در باره عملكرد دولت نهم زود است، ولي اين دولت توانسته است رابطه بين مردم و دولت را بسيار تقويت كند.

وي ادامه داد: البته دولت بايد در بعد كارشناسي با نخبگان همكاري و تعامل بيشتري داشته باشد.

وي در ادامه با گراميداشت سالروز فتح خرمشهر اظهار داشت: بسياري از مطالب جنگ ناگفته مانده است و در آينده‌اي نزديك جعبه سياه جنگ را بازخواني خواهيم كرد.

وي همچنين درباره مذاكره با امريكا تصريح كرد: مذاكره 7 خرداد بسيار مهم است چون ايران با دست پر و آمريكا در حالت انفعال و اتهام بر سر ميز مذاكره حاضر مي شوند.

رضايي در پايان گفت: اگر تيم مذاكره كننده عملكرد مطلوبي داشته باشد، بسياري از مسايل مربوط به عراق حل و فصل مي شود.

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.