تاريخ : | | نویسنده : hajahmad
 گل ـ علي پروين كنفرانس مطبوعاتي امروز برگزار كرد و تندترين حرف‌ها خود را عليه حبيب كاشاني و سعيدلو مقابل خبرنگاران به زبان آورد او از حبيب كاشاني به عنوان سرپرست موقت نام مي‌برد و حتي يكبار هم اسم او را به زبان نياورد و از سعيدلو به عنوان سازمان تربيت بدني.

پروين بارها در مصاحبه خود عنوان كرد كه بايد پرسپوليس را به او بدهند و حتي درباره اين مسأله با سازمان تربيت بدني هم حرف زده است:«من در سازمان تربيت بدني وقتي جلسه‌ داشتيم گفتم كه 5 سال پرسپوليس را به من بدهيد، هزينه‌اش را مي‌دهم و سهميه آسيايي هم مي‌گيرم و حتي براي پرسپوليس درآمدزايي هم خواهم كرد.

من نه براي حضور در هيئت مديره باشگاه پرسپوليس به سازمان رفته‌ام و نه براي برگشت براي تيم و وقتي حرف شد من اين هم اين حرف‌ها را زدم من فقط براي دريافت رضايت‌نامه پسرم به سازمان تربيت بدني رفته بودم.»

رضايت‌نامه محمد پروين عاملي شد تا علي پروين حملات خود را به سازمان تربيت بدني و حبيب كاشاني انجام دهد:«در سازمان تربيت بدني عالي‌ رتبه‌ترين عضو اين سازمان به من گفت در 48 ساعت ديگر رضايت‌نامه پسرت را مي‌گيرم اما هنوز سرپرست موقت وقت نكرده است كه اعلام كند كه محمد پروين بازيكن آزاد است.

 سرپرست موقت نمي‌خواهد رضايت‌نامه پسرم را بدهد هيچ ايرادي هم ندارد، پسرم يك سال بيرون مي‌ماند و بازي نمي‌كند. كلاً قرارداد پسرم 140 ميليون تومان بوده است كه 60 ميليون طلب دارد و اكنون براي رضايت‌نامه‌اش 500 ميليون از ما پول مي‌خواهد، 500 ميليون از كسي مي‌خواهد كه صندوق عقب اتومبيلش رختكن پرسپوليس بوده است.»

پروين بارها در طول مصاحبه از حسين هدايتي مالك باشگاه استيل آذين تعريف و تمجيد مي‌كند كه بخشي از اين تعريف‌ها در اين قسمت است:«من نيازي به بازگشت به پرسپوليس ندارم، من فقط رضايت‌نامه پسرم را مي‌خواهم.

فوتبال الان به مديراني نياز دارد كه براي فوتبال هزينه مي‌كنند، آقاي هدايتي در اين مدت 40 ميليارد تومان براي فوتبال هزينه كرده است بايد او را به پرسپوليس بياورند تا 20 ميليارد تومان با خود به پرسپوليس بياورد بعضي‌ها پولدار هستند اما براي ورزش هيچ هزينه‌اي نمي‌دهند اما دست كساني مثل هدايتي كه مي‌خواهد براي فوتبال پول خرج كنند را نبدديد. هزينه كردن در فوتبال جرم نيست، هنوز سازمان نتوانسته است يك هيئت مديره را دور هم در پرسپوليس جمع كند يك روز مي‌گويد خواهرزاده فلاني عضو هيئت مديره مي‌شود روز ديگر مي‌گويد آقاي هدايتي و ...»

پروين در كمال قدرت عنوان مي‌كند كه او همه كار استيل آذين است و همه چيز زير نظر او خواهد بود و عنوان مي‌كند كه هدايتي قصد سوءاستفاده از او را ندارد:«كار من در هيئت مديره نشستن نيست.

 آقاي هدايتي به من گفت بيا استيل آذين و در هيئت مديره باش كه هنوز نرفتم و قبول نكردم و بعدش به من گفت تو همه كاره تيم من هستي، كل تيم در اختيار توست. حتي اگر مربي خارجي هم بيايد، بايد زير دست من كار كند، من نمي‌دانم چرا با برخي از اشخاص پولدار كه در فوتبال هستند مبارزه كنند. آقاي هدايتي هيچ سوءاستفاده‌اي از من نمي‌كند و در مدتي هم كه كمتر در فوتبال بود‌ه‌ام خودم خواستم و به خاطر سن و سالم بوده است.»

پروين باز هم به بحث پسرش بازمي‌گردد و از بازيكناني كه در ليست فروش پرسپوليس قرار دارند حمايت مي‌كند، او كاشاني را يك معلم مي‌خواند كه بايد به مدرسه و سر كلاس برود، نه اينكه پشت ميز مديريت پرسپوليس بنشيند:«يك زمان وقتي ناصر محمدخاني،‌پيوس و ... مي‌خواستند از پرسپوليس بروند، بدون ترديد رضايت‌نامه‌شان را مي‌دادم چون دلشان با تيم نبود.

 اكنون هم كلاه‌كج، معمارزاده، خليلي دوست ندارند در پرسپوليس بمانند زور كه نيست، رضايت‌نامه‌شان را بدهيد تا بروند به عشق سرپرست موقت كه نمي‌شود بازي كرد. پسر من 21 سال دارد و اگر امسال هم بازي نكند مهم نيست، در اين فصل هم دليل نيمكت‌نشيني محمد فني نبود، كرانچار بارها به او گفته بود من مي‌خواهم از تو استفاده كنم اما به من اجازه نمي‌دهند، الان هم كه او را نمي‌خواهد سليقه آقاي دايي است و ايرادي ندارد اما رضايت‌نامه‌اش را مي‌توانند بدهند.

كار اصلي سرپرست موقت معلمي است و اين‌ها ورزشي نيستند،‌اگر معلم هستيد برويد سر كار خودتان در مدرسه و كلاس و درس نه اينكه پشت ميز مديريت پرسپوليس بنشيند.»

آخرين حرف‌ها پروين هم تندترين حرف‌هاي اوست:«آقايان قبل از انتخابات زنگ زدند و عنوان مي‌كردند كه از ما حمايت كنيد اما بعد از انتخابات وقتي كارشان حل شد تلفن‌هاي من را جواب نمي‌دادند و فقط مشاورانشان از چندين تماس من يكي را جواب مي‌دادند.»

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.