تاريخ : | | نویسنده : hajahmad
به گزارش فارس، مجمع انتخاباتي هيأت تيراندازي استان تهران صبح امروز در اداره كل ورزش استان تهران با حضور مجيد پاشنا، معاون توسعه امور ورزش اداره كل استان تهران به عنوان رئيس و نواب نوري، دبير فدراسيون تيراندازي به عنوان نايب رئيس مجمع برگزار شد و غلامرضا رنجكش با حداكثر آرا براي 4 سال ديگر به عنوان رئيس هيأت تيراندازي انتخاب شد.

در اين مجمع كه با حضور 3 نامزد برگزار شد، رنجكش 14 رأي از 19رأي مأخوذه را به خود اختصاص داد تا بار ديگر به عنوان رئيس هيأت تيراندازي استان تهران انتخاب شود. رنجكش از سال 84 رياست اين هيأت را عهده‌دار بود.

با اعلام نتايج رأي‌گيري كوهپايي 2 رأي و خدابندلو يك رأي را به خود اختصاص دادند و 2 رأي ممتنع نيز داده شد.

اين مراسم قرار بود با حضور سيد مهدي هاشمي، رئيس فدراسيون تيراندازي برگزار شود كه به دليل سفر به مونيخ براي حضور در اجلاس جهاني تيراندازي نتوانست در مجمع شركت كند.

در ابتداي اين مجمع هر يك از نامزدها براي ارائه برنامه‌هاي خود به مدت 5 دقيقه براي حاضرين سخنراني كردند كه در اين ميان كوهپايي و خدابنده‌لو با اعتراض به رئيس جلسه مبني بر عدم اطلاع به اين 2 نامزد، 10 روز قبل از برگزاري انتخابات به انتقاداتي ديگر نيز پرداختند.

كوهپايي، سرمربي سابق تيم ملي تيراندازي و عضو كميته قهرمانان شوراي المپيك آسيا با انتقاد از عملكرد 4 سال اخير هيأت تيراندازي استان تهران گفت: در نخستين دوره المپياد ايرانيان تيراندازان تهراني با اقتدار قهرمان شدند، اما در آخرين دوره از 32 رشته تنها 2 مدال حاصل شد كه اين مورد جاي بحث دارد.

وي با اشاره به عدم وجود پايگاه‌هاي قهرماني در تهران افزود: هيچ توسعه‌اي در اين بخش وجود نداشته است و هر فردي در اين دوران نظر مخالفش را اظهار كند دشمن لقب مي‌گيرد.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.