33 پردیس ( مجموعه سالن های سینما ) و سالن های تک سالنه ، در ایام ماه مبارک رمضان همراه با مهمانی افطار تا هنگام سحر میزبان علاقه مندان به هنر هفتم هستند.
 
عضو هیئت مدیره وسخنگوی انجمن سینماداران کشور به واحد مرکزی خبر گفت: پس از استفبال خوب روزه داران تهرانی از طرح اکران "اذان تا اذان " پارسال ، امسال با حمایت اداره کل اماکن نیروی انتظامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این طرح در استان های مختلف کشور برگزار می شود.

محمد رضا صابری ، اضافه کرد : از دقایقی قبل از اذان مغرب همراه با برنامه های ویژه علاقه مندان در نماز خانه که خوشبختانه در همه سینماهای کشور دایر شده است ، به پیشواز لحظات ملکوتی اذان مغرب می روند و پس از نماز و حضور در مهمانی افطار جامعه سینمایی کشور ، به تماشای فیلم های مورد علاقه خود می نشینند.

عضو هیئت مدیره وسخنگوی انجمن سینماداران کشور گفت : همزمان با آغاز این طرح دیگر سینماهای متقاضی نیز می توانند درخواست های رسمی خود را برای شرکت در طرح اذان تا اذان به انجمن سینماداران کشور ارائه کنند ، تا پس از بررسی ، در صورت موافقت آن ها نیز میزبان روزه داران علاقه مند به وادی هنر باشند.

وی افزود: قیمت بلیت سینماها در این طرح بصورت شناور و بر اساس موقعیت جغرافیایی و درجه بندی آن تعیین شده است.

صابری گفت: حداکثر قیمت برای 2 پردیس ممتاز تا قبل از ساعت 12 ، چهل هزار ریال و پس از آن 20 هزار ریال تعیین شده است و قیمت بلیت در دیگر سینماها نیم بها خواهد بود.

وی افزود : برای ایجاد جذابیت بیشتر 2 فیلم جدید نیز از هفته دوم ماه مبارک رمضان به جدول اکران سینماهای کشور افزود می شود.

عضو هیئت مدیره وسخنگوی انجمن سینماداران کشور گفت : طرح اذان تا اذان از 20 مرداد یعنی یک روز پیش از آغاز ماه مبارک در سینماهای شرکت کننده در این طرح آغاز می شود.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.