بازيكن تيم ملي فوتبال ايران گفت: براي حضور قدرتمندانه در جام ملت‌هاي 2011 آسيا بايد با تيم‌هايي بزرگتر از ارمنستان بازي كنيم.

به گزارش فارس، جواد نكونام كه صبح امروز در تمرين تيم ملي حاضر شد درباره شرايطش براي ادامه حضور در اوساسونا و اينكه گفته مي‌شد به علت تاخير در پيوستن به تمرينات با تيم آماتور و جوانان اوساسونا تمرين كرده است، اظهار داشت: اين مسائل تنها در روزنامه‌هاي ايران مطرح مي‌شد. حتي كساني كه اينجا بودند از من درباره اخبار جدايي‌ام از اوساسونا كه در ايران منتشر مي‌شد سوال مي‌كردند.

هافبك تيم ملي ادامه داد: قرار بود شجاعي از اوساسونا جدا شود و من هم به توافق اوليه نرسيده بودم. در اين مدت ساير گزينه‌ها را بررسي كردم تا شرايط موجود براي حضور در تيم‌هاي ديگر از جمله پاناتينايكوس را بررسي كنم. به همين دليل مدتي دير به تمرينات رسيديم، اما برگشتيم و با اوساسونا تمديد كرديم.

نكونام افزود: قضيه طوري نبود كه در مطبوعات ما منتشر شد و اين‌گونه نبود كه از مسئولان تيم عذرخواهي كرده باشيم و از حضور در تمرينات تيم اصلي منع شويم و با تيم جوانان تمرين كرده باشيم. ما براي يك سال ديگر به توافق رسيديم و مي‌مانيم. در تمرينات پيش فصل هم موفق به گلزني در اردوي انگليس شدم.

اين بازيكن درباره حضورش در تيم ملي گفت: تيم ملي من را خواست و در تمرينات حضور پيدا كردم.

نكونام تاكيد كرد: بازي ايران با ارمنستان در روز فيفا است بنابراين مسئولان اوساسونا نمي‌توانستند براي حضورم در تيم ملي ممانعت به عمل آورند. در آستانه جام ملت‌هاي آسيا هستيم و در آنجا با حريفان سختي بازي خواهيم كرد بنابراين بهتر است براي آمادگي بيشتر با تيم هاي بزرگتري نسبت به ارمنستان بازي كنيم.

وي ادامه داد: اگر تيم ملي قبل از سفر به قطر با تيم‌هاي بزرگ بازي كند بهتر مي‌تواند به نقاط ضعف خود پي ببرد.

نكونام در پاسخ به اين سوال كه آيا تيم ملي بازيكنان با تجربه را در اختيار دارد يا خير، گفت: بازيكن با تجربه به معني واقعي در تيم ملي نيست اگر چه برخي از بازيكنان در باشگاه‌ها چهره‌هاي سرشناسي هستند. به هر حال نسل جديد از بازيكنان وارد تيم ملي شده و براي بالا رفتن تجربه نياز به زمان داريم. بنابراين بايد صبر كرد تا نسل جديد فوتبال ايران تجربه لازم را به دست آورند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.