تاريخ : | | نویسنده : hajahmad

معاون اداره کل سلامت شهرداری تهران گفت: با بهره برداری از باشگاه چاقی منطقه 22 ، پانزدهمین باشگاه چاقی تهران افتتاح شد و تا پایان سال نیز این باشگاه های در تمامی مناطق راه اندازی می شود.

به گزارش مهر، رضا قهرمانی هدف از راه اندازی باشگاههای چاقی در شهر تهران را تلاش برای مقابله جدی با شیوع چاقی در میان شهروندان دانست و گفت: با رشد شهر نشینی، عدم تحرک مردم و وجود استرس های زیاد در کنار شیوه های تغذیه نامناسب باعث شده است تا رشد چاقی در میان مردم چشمگیر باشد، به نحوی که هم اکنون 6 درصد از مردم تهران دارای اضافه وزن هستند.

وی وجود مولفه های گسترش چاقی در میان مردم را از دلایل اصلی تاسیس باشگاههای چاقی دانست و گفت: این موارد باعث شده است تا شهرداری تهران برای تامین سلامت مردم و پیشگیری از پیامد های چاقی بر روی سلامت شهروندان فعالیت جدی داشته باشد.

به گفته قهرمانی باشگاه تاسیس شده در بلوار امیر کبیر منطقه 22 تهران پانزدهمین باشگاه چاقی شهر تهران به شمار می رود و تا پایان سال تمامی مناطق به این باشگاهها مجهز می شوند.

معاون پیشگیری اداره کل سلامت شهرداری تهران درباره خدمات ارائه شده در باشگاههای چاقی، گفت: در این باشگاه یک بسته خدمتی استاندارد به متقاضیان ارائه می شود که این بسته شامل معاینات اولیه پزشکی، ویزیت توسط متخصصان تغذیه، روانشناسی و همچنین متخصصان طب ورزشی است که مجموعه کاملی را به هر عضو باشگاه ارایه می دهند.

وی ادامه داد: این افراد تا زمان رسیدن به وزن نرمال تحت نظر هستند و برنامه های غذایی و ورزشی منظمی را پیش می گیرند و همچنین توسط هیئت علمی این باشگاه تحت نظارت هستند.

قهرمانی در ادامه هدف غایی شهرداری تهران از راه اندازی باشگاههای چاقی را ایجاد یک شبکه های اجتماعی خواند تا افرادی به عنوان همیار سلامت بتوانند فرهنگ مقابه با شیوع چاقی را در جامعه توسعه دهند تا همه شهروندان برای رسیدن به وزن نرمال تلاش کنند.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.